سنگین ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل

سنگین: ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل تظاهرات ونزوئلا مخالفان دولت نیکلاس مادورو

گت بلاگز وب‌گردی پرونده مرموز تجاوز با عکس‌های جعلی

عکس‌های فتوشاپی، شبکه‌های مجازی، اعتمادهای واهی، آشنایی‌هایی کوتاه‌مدت، ملاقات‌های به ظاهر دوستانه و در انتها پرونده‌هایی که سر درازی دارند.

پرونده مرموز تجاوز با عکس‌های جعلی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، تصویر های فتوشاپی، شبکه های مجازی، اعتمادهای واهی، آشنایی هایی کوتاه مدت، ملاقات های به ظاهر دوستانه و در انتها پرونده هایی که سر درازی دارند. این کلید واژه زیاد پرونده هایی است که آغازش ازفضای مجازی است و آخر سیاهش در دنیای واقعی. درست مثل پرونده ای که درشعبه چهارم دادسرای امورجنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گشوده شده است هست. ماجرای تلخ آشنایی سوسن با کاوه. زن جوانی که خیلی سریع و تنها با دیدن چند تصویر که بعدها مشخص شد ساختگی بوده، به پسرجوان اعتماد کرد، ولی خیلی سریع مشخص شد که او هم قربانی نقشه شومی شده است هست. تصویر هایی که در آن مرد جوان درکنار مقامات و اشخاص آشنا شده است کشوری ایستاده بود.
آشنایی سوسن با کاوه

عبارات مهم : ایران
چندی پیش زن جوانی به نام سوسن به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و در برابر آرش سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از یک تجاوز سیاه پرده برداشت: «حدود یک سال پیش پیامی از مردی ناشناس روی صفحه خبر رسان تلگرام دیدم، زیاد توجهی به خبر نکردم، با خودم فکر کردم که اشتباه شده، ولی چند ساعت بعد تعدادی تصویر ازهمان شماره جهت من ارسال شد، تصویر های ارسالی ازچهره هایی آشنا شده است و مقامات بود که درهمه آنها مرد جوانی با کت و شلوار و ظاهری آراسته ایستاده بود. تصویر ها طوری بود که به نظرم رسید که مرد جوان محافظ شخصیت هاست. البته او بلافاصله از من عذرخواهی کرد و گفت که این تصویرهای را اشتباهی جهت من ارسال کرده هست. خبر زیادی بین ما رد و بدل نشد، ولی اسمش کاوه بود، او درهمان چند خبر کوتاه به من گفت افراد معروف و مشهور واقعی درهیچ کشوری هویتشان فاش نمی شود و اگر من صورت ای آشنا شده است نیستم، به همین علت هست. درحالی که خیلی از کارها از دست من برمی آید و می توانی هم جوره روی من حساب کنی. بعد از این چند خبر کوتاه ارتباطمان قطع شد، ولی کاوه و صحبت هایش را فراموش نکردم.»

او ادامه داد: «اواخر سال گذشته بود که یکی از دوستانم از ماجرای آشنایی اش با پسرجوانی به نام شهرام و قرار ازدواجشان تعریف کرد، ولی او نمی دانست که گزینش درستی کرده یا نه. مردد بود که جواب خواستگاری او را چه بدهد، من هم می خواستم به دوستم کمک کنم که یاد کاوه افتادم، او به من گفته بود که هرکاری از دستش برمی آید، به خاطر دوستم بعد از ٣ماه با کاوه تماس گرفتم و از او خواستم راجع به شهرام تحقیق کند. کاوه با دیدن تصویر پسرجوان درهمان لحظات اولیه مدعی شد که شهرام پسرخوبی نیست و ازچهره اش مشخص است که آدم درستی نبوده هست. بعد از چند روز کاوه با تماس گرفت و گفت که اطلاعات زیادی درمورد شهرام به دست آورده و از من خواست تا حضوری همه اطلاعات را دراختیار من قرار دهد.»
تجاوز درشمال پایتخت کشور عزیزمان ایران
این زن جوان راجع به جزییات روزحادثه هم گفت: «ساعت ٨ صبح دریکی ازمحله های شمالی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گذاشتیم. او با یک پراید سفید آمد و من سوار شدم، بلافاصله بعد از سوارشدن من، کاوه شروع به ترساندن کرد. من خواستم در ماشین را باز کنم، ولی فرار بی فایده بود. قفل در دستکاری شده است بود و از داخل باز نمی شد. بعد ازطی مسافتی برابر مجتمع مسکونی بلندی توقف کرد، او مرا ترساندن کرد که اگر سرو صدا کنم، از فرزند ام انتقام می گیرد. من هم به خیال این که او مرد بانفوذی است و به آسانی می تواند به من و فرزند ام آسیب برساند، با او همراه شدم.» او ادامه داد: «اوایل خیلی ترسیده بودم ولی با خودم فکر کردم که دختران و زنان دیگری هم ممکن است که به دام او گرفتار شوند. اگر من سکوت کنم، حق آنها پایمال می شود. به همین علت تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.» به دنبال بیانات سوسن بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور بازداشت کاوه را صادر کرد. این مرد جوان خیلی سریع دستگیر و به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. همچنین دربازرسی از گوشی گوشی کاوه تصویرهای زیادی از دختران و زنان جوان درکنار او به دست آمد. با این همه، او درتحقیقات منکر تجاوز به سوسن شده است است: «این زن به میل خود به منزل ام آمده هست. من فرد سرشناسی هستم و تا به حال نیز با کسی رابطه نداشته ام. تصویر هایی که هم می بینید، از اقوام و دوستانمان هستند و تنها با آنها تصویر انداخته ام.» با توجه به بیانات زن جوان و مدارک به دست آمده، بازپرس جنایی دستور تحقیقات زیاد و شناسایی جرایم احتمالی که ازسوی مرد جوان صورت گرفته است را صادر کرد.

منبع:شهروند

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | آشنایی | پرونده | ماجرای آشنایی | اخبار حوادث | تجاوز | دوستی اینترنتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog