سنگین ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل

سنگین: ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل تظاهرات ونزوئلا مخالفان دولت نیکلاس مادورو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کدام تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌شوند؟

تیم‌های ایرانی تا هشتم آبان وقت دارند تا اسناد و مدارکشان جهت کسب مجوز حرفه‌ای به AFC ارسال کنند و با توجه به محرومیت‌هایی که گریبان تیم‌های عربستانی و اماراتی

کدام تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌شوند؟

کدام تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می شوند؟

عبارات مهم : ایران

تیم های ایرانی تا هشتم آبان وقت دارند تا اسناد و مدارکشان جهت کسب مجوز حرفه ای به AFC ارسال کنند و با توجه به محرومیت هایی که گریبان تیم های عربستانی و اماراتی را جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا گرفته احتمالا تیم های ایرانی هم از حضور در این مسابقه ها محروم می شوند.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت هر چه حرفه ای تر کردن فوتبال این قاره دست به تمهیدات خاص ای زده هست. این کنفدراسیون جهت فصل تازه سامانه ای راه اندازی کرده اند تا تیم ها با ارسال مدارکشان بتوانند مجوز حرفه ای کسب کنند. یکی از شاخصه هایی که جهت تیم های آسیایی مسئله آفرین شده، براق سازی پرسشها مالی جهت AFC هست. شدت جدیت AFC را می توان در صدور حکم محرومیت العین امارات (قهرمان فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۲، نایب قهرمان ۲۰۰۵)، الاتحاد عربستان (قهرمان فصل ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ و نایب قهرمان فصل ۲۰۰۹) و الاهلی (نایب قهرمان فصل ۱۹۸۶) از لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ مشاهده کرد. حال آن که این سه تیم جزو قدرت های کنونی آسیا هم هستند.

کدام تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌شوند؟

البته این سه تیم تنها تیم های محروم شده است از امارات و عربستان که از جمله کشورهای متمول غرب آسیا محسوب می شوند. تیم های النصر، الرائد، الشباب، التعاون، الإتفاق و الباطن از عربستان و الشباب از امارات از جمله دیگر محرومان فصل تازه لیگ قهرمانان هستند.

به سراغ فوتبال کشور عزیزمان ایران که بیاییم، پرسپولیس و نفت سهمیه مستقیم و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و تراکتورسازی سهمیه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را کسب کردند. طبق اعلام فدراسیون فوتبال در سال گذشته، پرسپولیس ۱۱ پرونده، تراکتورسازی هفت پرونده، استقلال پنج پرونده، پدیده و سیاه جامگان چهار پرونده، استقلال خوزستان دو پرونده، سپاهان، صنعت نفت آبادان و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران یک پرونده در فیفا دارند. این آمار که بهمن ماه پارسال اعلام شد تاکنون تغییراتی داشته و بعضی از این پرونده ها حل و تعدادی هم به این پرونده ها افزوده شده است است.

تیم‌های ایرانی تا هشتم آبان وقت دارند تا اسناد و مدارکشان جهت کسب مجوز حرفه‌ای به AFC ارسال کنند و با توجه به محرومیت‌هایی که گریبان تیم‌های عربستانی و اماراتی

همچنین طبق اعلام تاج، مدیر فدراسیون فوتبال و بهاروند مدیر شرکت لیگ، بازرس آلمانی AFC اسناد هشت تیم نخست جدول رده بندی لیگ شانزدهم را جهت لیگ قهرمانان آسیا بررسی می کند و اگر در بین این هشت تیم، چهار تیم مورد تایید AFC وجود نداشته باشند از سهمیه کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا کاسته می شود. طبق اعلام شرکت لیگ تاکنون کلوب نفت مدارکی جهت گرفتن مجوز AFC جهت کسب مجوز حرفه ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا به این شرکت ارسال نکرده است و با توجه به وقت کمی که تیم های ایرانی تا هشتم آبان دارد به نظر می رسد نفت نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمان آسیا را کسب کند.

با توجه به جدول فصل گذشته لیگ برتر، تیم های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، ذوب آهن، سپاهان، پیکان، استقلال خوزستان و گسترش فولاد تبریز به ترتیب در رده های اول تا هشتم جدول رده بندی قرار گرفته اند. اگر آمار فدراسیون در بهمن ماه پارسال را شاخص قرار دهیم، پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و استقلال خوزستان نمی توانند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و تیم های ذوب آهن، پیکان و گسترش فولاد مجوز حضور در لیگ قهرمانان را به دست می آورند. به این ترتیب، یکی از سهمیه های کشور عزیزمان ایران می سوزد.

تنها امیدواری که وجود دارد این است که تیم های ایرانی از سپارسال تاکنون مسئله پرونده هایشان را حل کرده باشند تا سهمیه کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان آسیا از دست نرود. باید تا هشتم آبان ماه منتظر ماند و دید که کنفدراسیون فوتبال آسیا به کدام تیم های ایرانی جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را می دهد.

کدام تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا از بین بردن می‌شوند؟

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ایرانی | فوتبال | قهرمان | استقلال | استقلال | قهرمانان | لیگ قهرمانان آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog