سنگین ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل

سنگین: ونزوئلا کاراکاس راهپیمایی بین الملل تظاهرات ونزوئلا مخالفان دولت نیکلاس مادورو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دعا کنید که &quot/ برگردد ، آقای خاص&quot، قلعه‌نویی

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: سپاهان را با همه وجودم دوست دارم کما این که ذوب‌آهن را هم دوست دارم. هنگامی که در ذوب‌آهن هستم لحظات سپاهان تداعی می‌شود. اینجا آ

دعا کنید که &quot/ برگردد ، آقای خاص&quot، قلعه‌نویی

قلعه نویی: دعا کنید که "آقای خاص" برگردد

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: سپاهان را با همه وجودم دوست دارم کما این که ذوب آهن را هم دوست دارم. هنگامی که در ذوب آهن هستم لحظات سپاهان تداعی می شود. اینجا آرامش دارم.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه نویی، سرمربی ذوب آهن بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: ابتدا سالگرد ورود آزادگان به کشور را تبریک می گویم. این عزیزان نشان دادند که فرزندان بزرگ کشور عزیزمان ایران هستند. ادوار تاریخ ایران، نشان داد که فرزندان بزرگی دارد و ما باید به این فرزندان غیور افتخار کنیم و به خود ببالیم. همین طور به خانواده شهید حججی عزیز که در مشهد مراسمی جهت او برگزار شد تسلیت می گویم. جوانان ما نشان دادند که چقدر غیورند.

دعا کنید که &quot/ برگردد ، آقای خاص&quot، قلعه‌نویی

او گفت: از استاندار اصفهان هم تقدیر می کنم که پیگیر بلیت فروشی بود. همین که پرسشها را رصد می کند وظیفه ما است که از او تقدیر کنیم. سپاهان جایی است که خاطرات خوبی داشتم و بخشی از لحظات خوب زندگی من بوده هست. هر جا که اسم سپاهان باشد با همه وجودم به آن افتخار می کنم. شاید در چند سال گذشته کسی به اندازه من از نقش دنیا انتقاد نکرده باشد. من در اصفهان هم نبودم ولی آنقدر صحبت کردم تا تکیمل شد. این ورزشگاه یکی از افتخارات استان است که اگر بهتر از آزادی نباشد، کمتر نیست. سپاهان را با همه وجودم دوست دارم کما این که ذوب آهن را هم دوست دارم. هنگامی که در ذوب آهن هستم لحظات سپاهان تداعی می شود. اینجا آرامش دارم.

سرمربی ذوب آهن گفت: کرانچار مربی بزرگی است و ما باید به او افتخار کنیم. او مربی بزرگی است که در کشور عزیزمان ایران کار می کند. باید دیداری در حد شهرآورد اصفهان برگزار کنیم. نتیجه دست خدا است و هر دو تیم جهت پیروزی تلاش می کنند. سپاهان تیم خوبی است و بر خلاف نتیجه های اخیر، فوتبال را خوب بازی می کند. طبیعتا نقاط قوت و ضعف دارد که یکی از نقاط قوت تیم خط هافبک هست. باید این ارتباط را قطع کنیم و به حریف ضربه بزنیم. درست است که پنج امتیاز گرفتیم و از دو بازی خارج از منزل دو تساوی گرفتیم ولی راضی نبودم و در هر دو بازی لیاقت بردن داشتیم. اگر در بازی با پیکان موقعیت ها را گل می کردیم در نیمه نخست با سه گل جلو می افتادیم ولی شانس آوردیم که در آخرهای بازی گل نخوردیم. به بازیکنان گفتم که فرقی نمی کند در منزل بازی می کنیم یا خارج از خانه. من آینده ذوب آهن را خوب می بینم. با همه پرسشها ما پنج امتیاز گرفتیم و دو کلین شیت داشتیم. آمار گل های ما بد نبوده هست. باید از این که هستیم بهتر نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: سپاهان را با همه وجودم دوست دارم کما این که ذوب‌آهن را هم دوست دارم. هنگامی که در ذوب‌آهن هستم لحظات سپاهان تداعی می‌شود. اینجا آ

او راجع به بازی تدارکاتی دو تیم پیش از شروع فصل هم گفت: بازی های پیش از فصل ملاک نیست. در آن بازی ها تیم ها در فصل بدنسازی هستند و با ترکیب کامل ارزش بازی نمی کنند. شاید آنها هم در آن بازی با ترکیب کامل به میدان نیامده باشند.

قلعه نویی در ادامه گفت: پارسال تا هفته پنجم در کورس بودیم که آن اتفاقات افتاد. در استقلال هم نزدیک به قهرمانی بودیم که پنجم شدیم. یک بار هم صدر جدول رفتیم که نشد قهرمان شویم. نمی خواهم راجع به آن اتفاقات صحبت کنم و بعدا مردم می فهمند که چه اتفاقاتی افتاد. استخوان بندی تیم ذوب آهن حفظ شده است هست. یکسری نقاط ضعف را برطرف کردیم ولی مسئله عمده ما این است که هنوز ترکیب کامل خودمان را نداریم. مصدومیت ها گریبان گیر ما شده است هست. بازیکنان مهم ما مصدوم شدند. اگر بازیکنان مان برگردند تیم متفاوتی را می بینم.

او راجع به دریافت کارت های غیراخلاقی از سوی شریفات گفت: هنگامی که بازیکنی کارت غیراخلاقی می گیرد باید با او برخورد شود. به نظرم شریفات نباید اخراج می شد. ما هم دنبال اخلاق مداری هستیم. برنامه ای وجود دارد که به کارشناس داوری می گوید که کارت بازیکن ما را تایید کند. آن ها با من مسئله دارند. بازیکن ما به بازیکن حریف برخورد نکرده و بازیکن مان کارت گرفته هست. از قبل هم کارشناس را توجیه می کنند که شما این کار را تایید کن.

دعا کنید که &quot/ برگردد ، آقای خاص&quot، قلعه‌نویی

او راجع به مصدومیت قاسم حدادی فر گفت: حدادی فر بازیکن با غیرتی است و می تواند نماد ذوب آهن شود. من او را مدت وقت زیادی است که می شناسم. مهدی رجب زاده هم دیگر بازیکن ما است که باید نماد کلوب شود. من جهت حدادی فر ناراحت شدم آیا که او دو ماه زحمت کشید و به یک باره مصدوم شد. دعا کنید قاسم حدادی فر، “آقای خاص” به فوتبال بازگردد.

قلعه نویی راجع به کرانچار گفت: کرانچار مربی قابل احترامی است و جهت فوتبال قشنگ تلاش می کند. کرانچار مربی ای است که در دنیا جهت خود اسم دارد و در اصفهان هم زحمات زیادی کشیده هست. او مانند بعضی ها جهت گرفتن یک امتیاز دست به هر کاری نمی زند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: سپاهان را با همه وجودم دوست دارم کما این که ذوب‌آهن را هم دوست دارم. هنگامی که در ذوب‌آهن هستم لحظات سپاهان تداعی می‌شود. اینجا آ

او راجع به چمن ورزشگاه فولاد شهر گفت: چمن تاریخ مصرف دارد. در اروپا اگر تیمی در تورنمنت های متفاوت بازی کند، به چمن پیگیری می کنند. من از پیمانکار نقش دنیا پرسیدم که گفت به خاطر گرما مقداری ضعیف شده است هست. پارسال در بازی سپاهان و تراکتورسازی آمدم که چمن کیفیت خوبی داشت. در اروپا بلافاصله بعد از بازی ۱۰، ۲۰ نفر چمن را ترمیم می کنند. اگر دنبال این کارها برویم مشکلی نداریم. ما کشوری هستیم که چندین هزار سال قدمت دارد و غنی ترین کشور دنیا هستیم. آیا باید این اتفاق بیفتد؟ ما سال ۱۹۹۰ نامزد برگزاری جام جهانی بودیم.

چرا باید جهت گرفتن یک زمین خواهش و التماس کنیم. به غیر از آزادی در نقش دنیا کدام زمین خوب است؟ جهت کشوری مانند کشور عزیزمان ایران خنده آمیز هست. در انزلی یک بار چمن را درست زیرسازی کنند، تا ۵۰ سال به خاطر آن نعمتی که دارند، چمن برایشان کار می کند. مردم انزلی بسیار خوب هستند. من قبلا نگرشی داشتم و بعدا دیدم مردم نجیبی هستند و تنها دلخوشی آنها ملوان بود که آن را هم از آنها گرفتند. ورزشگاه تختی در ارزش آنها نیست. ما مدیران لایقی نداشتیم که به فوتبال کمک کنند. تیم های سازنده فوتبال کجایند؟ دارایی و پاس کجا هستند؟ ملوان باید در لیگ دسته یک باشد؟ این ها دغدغه است و جهت کشور ثروتمندی مانند کشور عزیزمان ایران خوب نیست.

دعا کنید که &quot/ برگردد ، آقای خاص&quot، قلعه‌نویی

قلعه نویی در پاسخ به سوالی در مورد این که فدراسیون عربستان به خاطر نفرستادن تیم های ارزش به کشور عزیزمان ایران ۲۰۰ هزار دلار جریمه شده است اند گفت: من سر این عنوان ۵ هزار دلار جریمه شدم و فدراسیون فوتبال از من حمایت نکرد آیا که در ۵ -۶ مصاحبه ام در خارج از کشور از کشور عزیزمان ایران و حرکت ایرانی ها دفاع کردم و من این کار را جهت کشور عزیزمان ایران کردم ولی باید بگویم مدیران با معرفتی که ما داریم همگی به فکر پست و مقام هستند و اصلا صحبتی نکردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر خدا را شکر می کنم که بعد از دو سال این اتفاق افتاده است و امیدوارم جریمه ۵ هزار دلاری من را از این پول بگیرند (به شوخی). امیدوار بودم که مدیران فدراسیون حداقل پشت من دربیایند ولی مردها در این پست ها فقط دنبال یک میز می روند و کاری به پرسشها دیگر ندارند و در کل باید بگویم که من به خاطر فدراسیون و دیگرجاها این دفاع را انجام ندادم، بلکه به خاطر کشور عزیزمان ایران و ایرانی بوده است.

واژه های کلیدی: ایران | سپاهان | اصفهان | ایرانی | بازیکن | فوتبال | بازیکنان | تاریخ ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog